Angličtina „na dálku“ po Skypu (telefonu)

Potřebujete si zlepšit 

svou angličtinu a nemáte čas nebo možnost navštěvovat standardní kurzy? 
Chcete se věnovat jen určitému tématu? 
Máte počítač s připojením k internetu nebo alespoň telefon?
Pak právě pro Vás jsou tu lektoři OneToOne.

Lektoři OneToOne 

přizpůsobují výuku kurzu potřebám každého studenta. Učíme dospělé ( 15 + ) a studium s námi ocení především ti, kteří nechtějí nebo nemohou čas trávit dojížděním do jazykové školy, případně jim nevyhovuje časový rozvrh našich kurzů angličtiny.

Výuka „na dálku“

je vhodná pro falešné začátečníky, mírně, středně i velmi pokročilé studenty. Pokud si nejste jisti svou jazykovou úrovní, nic se neděje. Naši lektoři, kteří mají pedagogickou praxi, při první lekci ověří, na jaké úrovni jste, a tomu přizpůsobí výuku.

Výuka one to one s OneToOne

Výuka je individuální, respektuje potřeby každého studenta. Můžete si říci, zda ji chcete zaměřit na zlepšení gramatiky (časy, kondicionály, frázová slovesa, idiomy), přípravu na zahraniční cestu, na přijímací pohovor či na důležitou prezentaci před kolegy či nadřízenými, nebo „jen“ vést konverzaci na běžná témata, abyste to, co jste se v minulosti naučili, nezapomněli. Máte OneToOne lektora jen sami pro sebe. S ním si domlouváte termíny i témata.
 

Organizace výuky

Výuka trvá buď 15´, 30´ nebo 45´. Minimální frekvence je 2x za běžný měsíc. Student si objedná vybraný počet lekcí a po zaplacení vystavené faktury jej kontaktuje lektor, s nímž si dohodne první lekci. Frekvenci lekcí si určuje student sám, přičemž nejmenší počet lekcí je jedna za dva týdny. 
 

Objednat kurz po SKYPU